כרטיס ביקור

פיטר פן פטנטים הוא מיזם חדשני שהוקם בשנת 2012 ע”י נדב דרורי (אני) קופירייטר בכיר בענף הפרסום בישראל. אחרי 18 שנה, בהן הובלתי מסעות פרסום בולטים, שזכו בפרסים יוקרתיים, כולל יצירת המדור המיתולוגי “לא יכול להיות” בעיתון ידיעות אחרונות, החלטתי לנתב את הכישורים היצירתיים שלי למקום שתמיד הצית לי את הדמיון – פיתוח גימיקים, מוצרי פרסום ומתנות מעוררות השראה. וכמו בפרסום, השאיפה תמיד להרחיב את המודעות לרעיון על ידי יצירת חוויה מפתיעה, חדשנית, מרגשת ומהנה.

הפטנט הראשון הוא הפטריוט – צלחת מעופפת (פריסבי) בצורת מגן דוד. כן, מסתבר שמגן דוד הוא לא רק אחד האייקונים העתיקים והמוכּרים בעולם, הוא גם כלי טייס מעולה. אם מישהו מאמין, וגם אם לא, שהמגן דוד הגיע אלינו מהשמיים, הפטריוט מוכיח שזה בהחלט אפשרי. הפטריוט משוּוק, זה מספר חודשים, לקהילות יהודיות ברחבי העולם ומתקבל בזרועות פתוחות ואהבה גדולה.

תגובות נלהבות ומכתבי הערכה מרגשים, שהציפו את תיבת ה- email שלי (ראה/י לשונית לקוחות) בתוספת פטריוטיות בילט-אין, הולידו בלבי החלטה להקדיש את המשך הפעילות של פיטר פן פטנטים לפיתוח פטנטים שתכליתם – העצמת החוויה הישראלית בקרב צעירים יהודיים בתפוצות. הסמלים המובהקים של עם ישראל מקבלים עכשיו ביטוי מוחשי ויוצרים “חוויית משתמש” אטרקטיבית ומפתה. הם יוצאים מיירכתי עולמו של הצעיר היהודי ומשתלבים באופן פעיל בתרבות הפנאי שלו, שהיא הזירה המשפיעה ביותר על תודעתו.

 

מנקודת מוצא זו נולד הפטנט השני: דגל בום (BoomFlag) - דגל פטנט, ידידותי למשתמש ולסביבתו, המשמיע בום אקוסטי, בעל גוון של מחיאת כפיים. קל מאוד לחלוף על פני דגל לאום וכלל לא להבחין בו. דגל בום הוא דגל ישראל במתכונת שאי אפשר להתעלם ממנה. הדחף הראשוני הוא לקחת אותו ליד ולהתנסות בפלא. הדחף השני הוא לא להרפות ממנו. דגל בום הוא להיט לאירועים ושמחות באווירה ישראלית ואבזר עידוד מושלם בתחרויות ספורט.

 

מוצרים נוספים מצויים כרגע בשלבי פיתוח על שולחן העבודה של פיטר פן פטנטים ויוסיפו בקרוב הרבה כוח משיכה לחוויה הישראלית. פיטר פן פטנטים, נכון להיום, הוא “להקה של בנ’אדם אחד” – אני הממציא, המפתח, מנהל היצור, המפרסם, המשווק, המפיץ… מכין הקפה והמנקה. עד עכשיו, הכל דופק כמו שעון. חיי הקודמים (כפרסומאי) והקשרים שיצרתי עם השנים בענף פותחים דלתות ותורמים באופן משמעותי לצמיחה ולהצלחה של פיטר פן.

 

 

המשך יבוא…